31.05.2014

Sesja konsultantek Mary Kay dla BezAleW ubiegłym tygodniu za pośrednictwem Niezależnej Dyrektor Sprzedaży Pani Anny Pomorskiej z Mary Kay miałam możliwość czynnego uczestniczenia (w roli wizażystki oraz jak się później okazało - modelki ;P) w sesji konsultantek powyższej firmy dla duetu modowego BezAle, którego założycielkami jest matka i córka. Choć mogłoby się zdawać, że występująca różnica wiekowa pomiędzy dwiema kobietami stwarzałaby konflikt pokoleń to muszę wyprowadzić każdego z błędu, gdyż tak owy nie istnieje!  Równowagę w projektach można zauważyć „gołym okiem” ;P. Talent jaki posiadają obydwie Panie sprawia, że kolekcje zyskują uznanie wśród  szerokiego gremium odbiorców.

Przechadzając się po sklepie tuż po zakończeniu wykonywanej pracy z drugą wizażystką Dominiką śmiem stwierdzić, iż na walczących w projektach nisko-chromatycznych kolorach zyskała żółć i groszkowa zieleń :D. Jak to się mówi: „gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta” ;D. Dwa kolorki w sprytny sposób przełamały industrialny klimat. Modernistyczny, minimalistyczny, stonowany, a także oryginalny w formie design jaki charakteryzuje markę sprawia, że zdecydowana większość kobiet znajdzie coś dla siebie. 

Dzień obfitował w wiele jakże pozytywnych dla mojej osóbki wrażeń :)). Po pierwsze poznałam wspaniałe kobiety (m.in. Emilię Wróbel, która również jest blogerką/stylistką modową), po drugie pierwszy raz malowałam tyle twarzy! :P. Niewątpliwie fakt ten sprawił, że nabrałam „delikatnej” praktyki :).   Reasumując wspaniałe, pozytywne osoby plus presja czasu oraz przeplatający się modowy wątek równa się to co lubię najbardziej :).


UBRANIA - BEZALE

27.05.2014

Komiksowa bluza

Choć motywy komiksowe przechodziły swój kult dzięki Philipowi Limowi czy Pradzie w 2012r., to w obecnym sezonie nie zabrakło ich u Moschino oraz... w mojej szafie ;P!. Philip Lim inspirację zaczerpnął z twórczości Roya Lichtensteina, który jest autorem obrazów naśladujących komiksy. Natomiast Jeremy Scott jako,iż kocha wszystko to, co według większości jest we współczesnej kulturze najgorsze przedstawił projekty kojarzące się z elementami charakterystycznymi dla amerykańskiej popkultury :). Dla zdecydowanej większości zapewne kolorowy motyw jest absolutnym kiczem, który wiąże się z brakiem elegancji. Nie zmienia to jednak faktu, że jest mega odjazdowy :D.


BLUZA - ROMWE
BUTY - CENTRO
SPÓDNICA - SH
TOREBKA - TOP SECRET
OKULARY - SINSAY

16.05.2014

Butterfly make up :)

Butterfly effect? - co prawda film nie był inspiracją, która zaowocowała stworzeniem make up (tym bardziej,że ekranizacja nie przypadła mi do gustu ;P), to w pewnym sensie przewleka się pojęcie chaosu deterministycznego :). Jaki był zatem związek przyczynowo - skutkowy ;D? Otóż przyczyną był przypadkowy zakup naklejek, a skutkiem ich wykorzystanie w make up :). Czując wiosenny klimat jakiemu towarzyszy "come back" przyrody po zimowej przerwie postanowiłam wykorzystać kolorowe motylki, które zawsze kojarzyły mi się z subtelnością i ulotnym pięknem :).  

07.05.2014

White shoes

 W ostatnim czasie przejawiam ogromną sympatię do poniższych kolorów :). Znaczna cześć mojej garderoby obfituje w te dwie barwy. A już wzory złożone z bieli i czerni są kwintesencją mojego zamiłowania :D!. Stąd zrodził się pomysł na połączenie dwóch koszul(w kropki, pepitkę) stanowiących integralną całość looku. Naturalnie nie mogło się obejść bez okularów utrzymanych w klimacie retro oraz białych szpilek, które dopełniają stylizację:).

BUTY - CENTRO
KOSZULA W KROPKI - H&M
KOSZULA W PEPITKĘ - MEDICINE
SPODENKI - SH
TOREBKA - NUCELLE
OKULARY - ALLEGRO