21.04.2016

Kurtka bomber

W obecnym sezonie króluje tzw. Bomber jacket.  W latach 50 ubiegłego wieku kurtka masowo była produkowana na potrzeby pilotów amerykańskich służb powietrznych. Aktualnie daleko jej od wojskowego prototypu.  W sklepach możemy znaleźć ją w wersji: kolorowej, błyszczącej, z naszywkami, skórzanej, itp. Fantastycznie wygląda zestawiona z jeansami, legginsami, spodenkami, spódnicami typu mini, midi, maxi - wszystko zależy od naszej fantazji. Jej sportowy charakter znakomicie sprawdza się w eleganckich stylizacjach. U mnie w zestawieniu z jeansami i złotymi szpilkami :D Enjoy everybody :D :*BOMBER - STRADIVARIUS
TOREBKA - MOHITO
SZPILKI, KOSZULA - ZARA

INSPIRACJE:

 


18.04.2016

Produkty Mary Kay

Tym razem napiszę o produktach Mary Kay, których używam od dłuższego czasu. Moja ocena wzbogacona jest o opinie osób, które również używały kolorówki z tej firmy, także  nie będzie to zupełnie mój subiektywny osąd :)
12.04.2016

T-shirt z nadrukiem

Retro okulareczki w towarzystwie zielonej żabeczki :D hahaha Dzisiaj trochę napiszę o T-shircie. Historia koszulki jest związana z historią bielizny. W kształcie litery T pojawiła się jako część tzw. żołnierskiej odzieży spodniej. Europejscy żołnierze nosili ją podczas I Wojny Światowej. Natomiast wyprodukowana została w USA przez firmę Henes. Początkowo nie była dobrze odbierana, ponieważ zbyt wiele odsłaniała, jednakże na przestrzeni lat zyskała swoich wiernych fanów. Prekursorami byli Marlon Brando i James Dean, którzy zaprezentowali się w niej publicznie. Tym sposobem rozpoczęli międzynarodową karierę T-shirtu. Choć już mamy XXI wiek ona nadal nie przestaje być modna :D! Jak ją możemy nosić? - otóż wszystko zależy od tego w jakim będzie stylu. Czy to będzie np. styl kobiecy, romantyczny czy bardziej odważny podkreślający naszą osobowość.  Tak naprawdę nie ma stroju do którego by nie pasowała. Możemy zakładać ją pod marynarkę lub zestawiać z jeansami i sportowym obuwiem. Osobiście bardzo podobają mi się zestawienia koszulki z długą spódnicą np. tiulową i szpilkami. Kombinacji jest wiele, także wszystko zależy od naszej kreatywności. 

SPÓDNICA - SH
TOREBKA - FLEQ

Inspiracje :D :

źródło:internet